Przejdź do treści

Prezentów było mało, ale to i tak był udany Turniej Świąteczny

  • przez

Świąteczne przygotowania nie stanęły nikomu na drodze i rekord frekwencji został pobity! 60 osób marzyło by zdobyć upragnione trofea oraz czekoladowe Mikołaje!

Spotkanie rozpoczęliśmy już o 17:15, by w spokoju zapisać się do turnieju, skompletować Wigilijne prezenty oraz porozmawiać w miłym gronie. Chwilę później na scenie pojawił się Krzysztof Jassem, który zaczął z radością podpisywać niedawno napisaną książkę. „Po dedykację Agathy Christie nie chciałoby mi się stać w kolejce, ale do Krzysia postoję choćby i godzinę” – mówiły rozentuzjazmowane fanki.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku
Jest 2 dni po turnieju, a wieść gminna mówi, że Krzyś jeszcze podpisuje książki w Korelu.

Kolejkowiczów trzeba było wręcz odrywać od kolejki, by rozpocząć turniej! Uff, udało się! O 18 rozpoczęliśmy zawody, które były pierwszym takim naszym Świątecznym spotkaniem. Mamy nadzieję, że tradycję będziemy też kultywować w następnych latach. Atmosfera dopisywała, poziom jak zawsze wysoki. Co chwilę słychać było pytania: „Świąteczny turniej, a gdzie te brydżowe prezenty?”

Gdy opadł bitewny kurz ukazały się nam wyniki. Miejsce pierwszej w grupie zielonej zajęli:

Kasia i Kazimierz!


 

Miejsce drugie natomiast dla Piotra i Irka!

Najniższy stopień podium dla Karola i Jacka!

W turnieju w grupie czerwonej najlepsza okazała się Małgosia, grająca w parze z podpisującym książki Krzysiem. Był to dowód uznania za wkład w brydżową społeczność, jaki mają wraz z jej mężem Piotrem! Bardzo dziękujemy!

Zwycięzca Krzyś, Mikołaj Paweł, zwyciężczyni Gosia i elegancki Piotr

Miejsce drugie zajęli Kasia Żabicka-Bajon i Piotr Słomski!

Natomiast miejsce trzecie przypadło Piotrowi Cieślińskiemu i Adrianowi Foltynowi.

Na miejscu ogłosiliśmy inne wyniki. Zagubione puchary wręczymy przy okazji najbliższych zajęć. Najmocniej przepraszamy i co możemy powiedzieć… „Młodości ty nad poziomy wylatuj”

Wyniki grupy zielonej

Wyniki grupy czerwonej

[ngg src=”galleries” ids=”50″ display=”basic_thumbnail”]

Skontaktuj się z nami