Przejdź do treści

Ola wygrywa klasyfikację zimową grupy Bilans! Kazimierz najlepszym Treflem!

  • przez

Mimo nadchodzących Świąt frekwencja na turnieju podsumowującym jesień była bardzo wysoka. 24 osoby przystąpiły do rywalizacji w jeden z ostatnich poniedziałków tego roku. Zawodnicy stanęli na linii startu, ustawili się w rządku, potasowali karty i tylko czekali na sygnał: „Grać!”. Niestety, nie dane było im go usłyszeć tak szybko. Uczestnicy po raz pierwszy brali udział w turnieju finałowym kończącym porę roku, więc nie wiedzieli, że te zawody rządzą się swoimi prawami. Nastąpiło losowanie rozstawienie najlepszych graczy klasyfikacji i losowanie. Dopiero z nowymi partnerami mogliśmy przystąpić do gry!

Zmiana partnerów zupełnie nie zepsuła atmosfery tej wspaniałej grupy. Żartom i śmiechom nie było końca, mimo iż stawka toczyła się o poważne nagrody. Karty też dopisywały, co chwilę ktoś dostawał 8 kierów. „Czy to ktoś układał?” – padały pytania, mimo iż 12 par wesoło potasowały karty na początku zawodów. Poziom gry był bardzo wysoki, a bilans (nazwa grupy zobowiązuje!) był bardzo dobrze trzymany. Duża w tym zasługa Mateusza, który jeździ w tej chwili na motorze na końcu Świata oraz Ilyi, który z niecierpliwieniem już przygotowuje kolejną prezentację!

Żeby zwiększyć emocje, wyniki przez cały czas były ukryte. Dzięki temu wszystkie miejsca medalowe owiane były wielką tajemnicą. Gdy kurtyna tajemniczości opadła, wtedy ukazali się oni! Medaliści turnieju kończącego jesień 2019 roku.

Miejsca pierwsze: Gosia i Wojtek(Bilans)

oraz Gosia i Christian (Trefle)

Miejsca drugie: Ola i Agata (Bilans)

oraz Kazimierz i Gosia (Trefle)

Miejsca trzecie: Marlena i Grażyna (Bilans)

oraz Kasia i Justyna (Trefle)

A najlepsi w klasyfikacji generalnej w grupie Trefle okazali się:

 

  1. Kazimierz
  2. Gosia
  3. Kasia

Natomiast w grupie Bilans:

  1. Ola
  2. Halina
  3. Małgosia

Pełne wyniki tutaj

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i do zobaczenia na turnieju Świątecznym w sobotę 21.12!

Paweł

Skontaktuj się z nami