Iza najlepszym graczem lipca!

Kolejny miesiąc naszej zabawy i kolejna trójka na podium. Jak się okazuje, każdy ma szansę wykazać się wielką formą i okazać się najlepszym zawodnikiem. Komu najmniej przeszkadzały lipcowe upały, kto najlepiej poradził sobie w zaciekłej rywalizacji pomiędzy grupami? Przejdźmy szybko do rozstrzygnięć…

Najlepsza w lipcu okazała się…

 

Iza Górnicka! Znakomita forma pokrywa się z trzecią rocznicą uczestnictwa w zajęciach. Trzeci roczek leci, a pucharów przybywa. Jak zauważyła wnuczka Izy: “Ty chyba musisz być dobra w tego brydża”. Jest dobra i to jak!  W lipcu 3 pierwsze miejsca na zajęciach oraz jedna trzecia lokata, a za rywali co tydzień ma nie byle kogo. Iza pewnie prowadzi w klasyfikacji długofalowej i zmierza ku zdobyciu kolejnego pucharu. Wnuczka na pewno będzie dumna!

Drugie miejsce powędrowało do…

Marka Stawujaka. Marek regularnie chodzi na zajęcia w grupie środowej, która mimo wakacji zawsze na zajęciach stawiała się bardzo licznie. W tym szerokim i wyrównanym gronie Marek zawsze prezentował solidną formę. 2 zwycięstwa w turniejach oraz co tydzień miejsce w czołówce pozwoliło brydżyście nazbierać wystarczającą liczbę punktów, by zająć drugie miejsce!  Na pewno jeszcze nie raz zobaczymy tego Pana w tym cyklu. 

Trzecie miejsce w lipcu zdobyła będąca w świetnej formie Barbara Malinowska! Niestety, Basia zbyt szybko przeszła przez czerwony dywan, nie zapozowała przed ścianką i fotoreporterom nie udało się uchwycić oblicza Basi.Zawodniczka uczęszcza na zajęcia grupy poniedziałkowej – Stayman, więc na co dzień uczona jest przez Jakuba. Jak każdy sportowiec, Basia po świetnym występie postanowiła naładować baterie i w tej chwili wypoczywa, by wrócić w jeszcze lepszej formie we wrześniu!

Dla najlepszej trójki – wielkie gratulacje!