Przejdź do treści

Zajęcia na żywo we wrześniu

  • przez

Dzieci wesoło wracają do szkoły, a my jeszcze weselej wracamy do stolików brydżowych. Wraz z początkiem września chcielibyśmy zaproponować Wam zajęcia na kilku poziomach zaawansowania. Poniżej znajduje się lista grup wraz z terminami.

Grupa Bilans

Opis grupy: uczestnicy grup „Bilans” i „Stayman”. W grupie panuje niesamowicie sympatyczna atmosfera, a na zajęciach znajdzie się kilku zwolenników Białego Santiago.

Poziom grupy: Średnio-zaawansowana. Uczestnicy znają podstawy Wspólnego Języka, otwierają 2karo multi, potrafią wylicytować szlemika, ale czasem go przegrywają. Na ostatnim wyjeździe byli jeszcze w grupie zielonej, ale na następnym wyjeździe nastąpi awans do grupy czerwonej.

Termin: Poniedziałek 18:30 Hotel Korel|
Prowadzący: Ilya


Grupa Ekspercka

Opis grupy: uczestnicy grup „Na maxa” (wtorkowej) i „Negat” (czwartkowa). Na zajęciach omawiane będą wybrane rozdania z turnieju poniedziałkowego w IOR, a także przygotowane będą rozdania, by poprawić technikę rozgrywki i obrony. Trzon grupy tworzą uczestnicy, którzy z Nauką Brydża są już kilka lat i mają na koncie już kilka brydżowych sukcesów.

Poziom grupy: Bardzo zaawansowana. Uczestnicy często grywają w turniejach i ogrywają doświadczonych graczy spoza NB. Znają konwencje strefy szlemowej (W tym cue-bidy) – wygrywają turnieje na wyjazdach w grupie czerwonej.

Termin: Wtorek 18:30 Hotel Korel
Prowadzący: Ilya


Grupa Blackwood

Opis grupy: uczestnicy przedpandemicznej grupy Blackwood.

Poziom grupy: początkujący. Otwarcia na poziomie dwóch są silne. Znamy przygotowawczego trefla, pytanie o asy, kontrę wywoławczę i transfery. ale na początku będziemy je przypominać.

Termin: Wtorek 18:30 Hotel Korel
Prowadzący: Karol


Grupa Check-back

Opis grupy: uczestnicy grup „Check-Back” (środowa). Grupa osób chętnie zdobywających wiedzę, nie zapominających także o towarzyskim aspekcie brydża. Znakomite podejście do sportu pozwala uczestnikom osiągać świetne wyniki.

Poziom grupy: zaawansowana. Uczestnicy znają konwencje strefy szlemowej (W tym cue-bidy), otwarcia multi i precision i bardzo chcieliby grać Check-backami. Na wyjazdach grają w grupie czerwonej

Termin: Środa 18:30 Hotel Korel
Prowadzący: Ilya


Kurs od 2 do Asa

Opis grupy: Kurs składa się z 5 zajęć, podczas których poznasz wszystkie zasady gry w brydża. Zaczniemy od podstaw, aby zaprezentować efektywne strategie gry i różnice między brydżem sportowym i towarzyskim

Pierwsze zajęcia: 19 sierpnia o godzinie 18.30

Cykl obejmuje 5 spotkań – cztery 2.5 godzinne zajęcia oraz turniej. Zajęcia będą odbywały w czwartki o godz. 18.30. Szczegóły na stronie

Poziom grupy: od podstaw
Termin: Czwartki 18:30 Hotel Korel
Prowadzący: Ilya

Skontaktuj się z nami