Przejdź do treści

Wyjazd brydżowy – Skorzęcin 2020!

  • przez

Po ponad pół roku znów zobaczymy się w pełnym gronie: brydżyści z Krakowa, Warszawy i Poznania spotkają się w jednym miejscu, by zagrać w brydża, posłuchać wykładów czy zrelaksować się w komfortowych warunkach!

Od 24 do 27 września trwać będzię IX wyjazd integracyjny, który odbędzie się w Skorzęcinie w hotelu Białym, leżącym nad samym jeziorem (sala gry z widokiem na jezioro!), w otoczeniu malowniczego lasu. W przerwie pomiędzy rozgrywkami będą więc tereny dla wielbicieli spacerów, a odważniejszych zachęcamy do kąpieli (dla tych co wytrzymają 5 minut przewidujemy upominki!)

Nie zabraknie też brydża – podczas czterech dni rozegramy kilkanaście turniejów i przeprowadzimy co najmniej 3 wykłady z podziałem na poziomy zaawansowania. Nad organizacją czuwać będzie Paweł Jassem, więc możecie być pewni, że niczego Wam nie zabraknie:).

Nie zabraknie także rozgrywek pozabrydżowych – zorganizujemy dla Was ognisko z kiełbaskami i napojami, imprezę z DJ-em do samego rana, będzie turniej w piłkarzyki czy bowling. W końcu nie samym brydżem człowiek żyje! Szczegółowy harmonogram oraz cennik znajdziesz na dole strony.

Zapisz się już dzisiaj korzystając z formularza– liczba miejsc ograniczona!

*W przypadku zapisu do końca sierpnia opłata jest 100zł niższa.

Zobacz film z poprzedniego wyjazdu.

Często zadawane pytania

Nie mam partnera. Czy powinnam/powinienem jechać na wyjazd?

Zdecydowanie tak! Na miejscu przed każdym turniejem działa „komitet parujący”, który znajdzie dla Ciebie partnera na podobnym do Twojego poziomie. Może wspólna gra tak Wam się spodoba, że już nie będziecie chcieli grać z kimkolwiek innym?

Nie mam współlokatora, a nie lubię brać jedynek. Co robić?

Wypełnij formularz, podając pokój, który Cię interesuje – postaramy się znaleźć dla Ciebie współlokatorów!

Muszę wracać w sobotę do domu. Czy jest sens jechać na wyjazd?

Oczywiście! Napisz do nas maila, wyliczymy dla Ciebie cenę za skrócony wyjazd.

Czy nie gram trochę za krótko w brydża na taki wyjazd?

Nie! Na wyjeździe grają z nami osoby, które na samym wyjeździe także uczą się zasad. Oprócz tego dzielimy turnieje i wykłady na poziomy zaawansowania. Dzięki temu starzy wyjadacze grają przeciwko starym wyjadaczom, a początkujący przeciwko początkującym.

Chciałbym zabrać ze sobą znajomą/znajomego, która nie gra w brydża. To dobry pomysł?

Chcemy poznać nowe osoby! Jeżeli znajomy chciałby się nauczyć grać w brydża – to super, nauczymy! Jeśli nie, zaproponujemy niższą cenę za same wakacje nad jeziorem.

*aktualizacja: brak pokojów jednoosobowych

Przelewy prosimy kierować na konto: 16 1140 2004 0000 3702 7938 4661

Skontaktuj się z nami