Przejdź do treści

Tydzień zajęć w internecie

Z powodu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć i naszych pracowników zdecydowaliśmy, że w najbliższym tygodniu zajęcia w naszych stałych lokalizacjach się nie odbędą. Oczywiście taka sytuacja może potrwać dłużej – o czym niezwłocznie powiadomimy.

W przyszłym tygodniu zajęcia odbędą się tylko Online! 

DzieńProwadzącyTematPoziom
PoniedziałekPiotr JassemZrzutki jakościowePoczątkujący (podstawowy)
WtorekMichał Kaniadwukolorówka Michała (Michaelsa)Średnio-zaawansowany
ŚrodaKrzysztof JassemBrydż w matematyce i informatyceDla wszystkich
CzwartekIlya ShpuntouNiebezpieczny przeciwnikZaawansowany

W przyszłym tygodniu odbędą się 4 zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. O 18:30 rozpoczniemy zajęcia wykładem, o godzinie 19:15 rozegramy 8 rozdań turnieju. Na każde 2 rozdania będziecie mieli 20 minut, a następnie 10 minut analizy rozdań. Koniec zajęć ok. 21:15

Ważne: Prosimy Cię o przeczytanie poniższej części technicznej tak szybko jak to możliwe. Aby sprawnie przeprowadzić zajęcia potrzebujemy współpracy – niektóre więc zadania będziesz musiał wykonać do niedzieli do 18:00!

Szczegóły techniczne

Każdego dnia prześlemy do Was linka, na który wejdziecie, by wysłuchać wykładu. Prosimy o wyciszenie mikrofonów! Może być nas aż setka! Jeżeli będziemy słyszeć robienie herbatki, czy drineczka, to będzie ciężko przeprowadzić wykład :). Oczywiście zachęcamy do interakcji, ale prosimy też o wyrozumiałość – lepiej jak mówi jedna osoba, a nie 100 naraz :) Prosimy także o nie udostępnianie linku osobom spoza NB. Zajęcia są dla Was i nie chcemy, by nie starczyło miejsca dla regularnych uczestników zajęć.

Turniej przeprowadzimy na platformie BridgeBaseOnline (BBO). W związku z tym do 18:00 w niedzielę, musisz mieć założone konto na tym portalu Internetowym oraz przesłać nam login korzystając z formularza. Od 17:15 każdego dnia będziesz mógł zapisać się już na sam turniej. Instrukcje jak założyć konto na stronie BBO oraz jak wejść do turnieju znajdziesz w linkach na dole. Mamy także do Ciebie serdeczną prośbę: pytania techniczne zadawaj na grupie SpolecznośćNaukiBrydza na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/SpolecznoscNaukiBrydza/

Zachęcamy, aby podczas weekendu zagrać kilka rozdań na BBO. Możecie się umawiać na mecze, partyjki właśnie za pośrednictwem Facebooka. Chcielibyśmy, aby w poniedziałek o 18:30 każdy choć trochę znał platformę BridgeBaseOnline.

Skontaktuj się z nami