Przejdź do treści

Turniej Karnawałowy dla niezawodnych sióstr oraz Magdy i Mateusza!

W piątek 21 lutego w Hotelu Korel rozegraliśmy pierwsze turniej Karnawałowy organizowany dla uczestników i przyjaciół Nauki Brydża.

Tradycyjnie podzieliliśmy graczy na dwie grupy: czerwoną i zieloną. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali niezawodny duet sędziowski: Jakub i Karol.

Na starcie w grupie czerwonej zameldowało się 12 par, natomiast w grupie zielonej 10. Pierwsze karty zostały rozdane, pierwsze wino zostało nalane i… ruszyli! Rozdania od samego początku były ciekawe, mimo iż tylko niektóre były ułożone. Na przykład w jednym z rozdań para na WE miała aż 37 punktów! „Na pewno ułożyliście” – słychać było komentarze. A tymczasem takiego figla ułożyły rączki Roberta. (Prawdziwy z niego dżentelmen przeciwnikom rozdał 37 punktów, sam sobie tylko smutnego waleta).

Ułożone rozdania za to pochodziły z meczu finałowego o pierwszą ligę. W jednym z nich mogliście porównać się z Piotrem i stać się rozgrywającym kontraktu 4kier. Młody instruktor poradził sobie z zadaniem świetnie i dzięki niemu drużyna zameldowała się w pierwszej lidze. Uczestnicy mieli trochę mniej szczęścia (jeszcze), ale na pewno następnym razem pójdzie im dużo lepiej!

W tych trudnych warunkach tym większe gratulacje dla medalistów grupy czerwonej:

  • Trzecie miejsce powędrowało dla sympatycznych: Jacka i Piotra!
  • Drugie miejsce wywalczyli młodzi i utalentowani Adam i Łukasz!
  • A najlepsze okazały się niezawodne Sistars, czyli Jolanta i Marta. Który to już puchar w ich kolekcji?!

Równie duże emocje towarzyszyły zawodom w grupie zielonej:

  • Trzecie miejsce trafiło do zgranej Małgosi i Agaty, które rozumieją się coraz lepiej
  • Srebrny medal dla zdobywców już wielu pucharów (mimo krótkiej przygody) – Kasi i Kazimierza
  • A miejsce pierwsze dla pary w znakomitej formie, która gra tylko 6 tygodni, a już wygrali 2 turnieje – gratulacje dla Magdy i Mateusza!

Jak tak dalej pójdzie to Magda i Mateusz będą musieli kupić sobie nową półkę na trofea! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i mówimy do zobaczenia w Leonowie!

Wyniki grupy czerwonej

Wyniki grupy zielonej

Skontaktuj się z nami