Przejdź do treści

Tańcowały dwa…. Piotry i Macieje

Po pewnej przerwie miałem przyjemność pojawić się na zajęciach grupy poniedziałkowej nazwanej od nazwiska słynnego brydżysty Staymana i jeszcze słynniejszej konwencji przez niego wymyślonej.
Zajęcia tej grupy w listopadzie i grudniu odbywały się w restauracji Pastela znajdującej się na Starym Rynku. Na ostatnim brydżowym spotkaniu rozegraliśmy turniej finałowy, który kończył Jesienną Klasyfikację Generalną. Na starcie stanęło sześć par, w tym dwie składające się z gracza o imieniu Piotr oraz Maciej. Tym sposobem na wynikach końcowych były dwie pary:  Piotr – Maciej. Czy przeszkodziło to w liczeniu wyników, zajmowaniu miejsc przy stolikach oraz podsumowaniu klasyfikacji generalnej? Oczywiście, że nie :) 

Pierwsze miejsce w „Generalce” zajęli ex-aequo Klaudia i Filip, którzy potwierdzili swoją dominację w groupie zajmując również drugie miejsce w turnieju finałowym. Na trzecim miejscu podium Piotr z Maciejem, którzy z kolei zajęli pierwsze miejsce w turnieju finałowym i zbliżyli się na dwa punkty w klasyfikacji generalnej. Emocji było, co nie miara

[ngg src=”galleries” ids=”47″ display=”basic_thumbnail”]

Skontaktuj się z nami