Przejdź do treści

Strrrraszne rozstrzygnięcia w turnieju Halloweenowym!

  • przez

Było strasznie, było mrocznie, ale było też wesoło i mnóstwo brydża – w takiej atmosferze bawiliśmy się 31 października podczas turnieju Halloweenowego. Frekwencja dopisała, więc turniej podzieliliśmy na 2 sektory: jeden dla tych grających trochę dłużej oraz dla tych z krótszą przygodą brydżową.

Nie zawiedli także uczestnicy, którzy z okazji Amerykańskiego Święta przebrali się w straszne kostiumy. Jak zawsze pięknie oraz tym razem troszkę strasznie prezentowała się Ania! Dzięki niej mamy także mnóstwo zdjęć, które obejrzeć możecie na naszym profilu na Facebooku. Zanim jednak do zdjęć z dekoracji doszło, Paweł przeprowadził analizę dwóch rozdań.  Wszyscy bawili się na niej świetnie, aż z radości prawie usnęli, więc dla ożywienia klimatu przeszliśmy do najweselszej części tego dnia, czyli wręczania pucharów. Najpierw udekorowaliśmy grupę zieloną – a w niej trzecie miejsce zajęli debiutujący w takim wydarzeniu Halina i Janek. Miejsce drugie zajęli dobrze znani i dobrze lubiani Jowita i Piotr. A najlepsi okazali się Kasia i Andrzej, czyli tata grający z córką. Andrzej pokazał więc będącym na spotkaniu Piotrowi i Pawłowi, że jak wygrywać turnieje to tylko z potomkiem! 

W grupie czerwonej dużych sensacji nie było. Na podium znalazły się pary, które pucharów w swoich gablotach mają naprawdę sporo. To nie przypadek, gdyż już od dłuższego czasu na zajęciach oraz turniejach prezentują równą formę. Trzecie miejsce zajęły Iza i Ola! Na miejscu drugim znaleźli się Ania oraz Wojtek. A pierwsze miejsce ze sporą przewagą zdobyli Gosia oraz Paweł! Wszystkim medalistom i nie tylko gratulujemy i dziękujemy za świetną zabawę! Kolejny turniej to turniej Świąteczny!

Wyniki

Grupa czerwona

Grupa zielona

Skontaktuj się z nami