Renata z Piotrem wygrywają letni turniej finałowy!

Za oknami piękna pogoda, 30 stopni w cieniu, a my spotykamy się po raz kolejny na finale grupy wtorkowej. A jak finał, to oczywiście 100% frekwencja – na starcie po piękne puchary, glorię i chwałę stanęło 10 par. 

Pierwsza na mecia mogła być tylko jedna para. Wielkie gratulacje w szczególności dla Renaty, która w drodzę po puchar wykonała z radości potrójnego aksla oraz salto w przód. Partnerem renaty był Piotr, który skromnie dodał, że to była dla niego olbrzymia przyjemność i generalnie starał się nie przeszkadzać.

Na drugim stopniu podium stanęli Jędrek i Rafał, a na trzecim miejscu specjalistka od dużych turniejów – Krysia z Jarkiem. Również wielkie gratulacje. 

Wyniku turnieju dostępne tu

W klasyfikacji generalnej również były wielkie emocje. Przed turniejem finałowym w czołówce panował wielki ścisk, wszyscy zdawali sobie sprawę, że decydujący będzie turniej finałowy. To właśnie dzięki świetnej dyspozycji w ostatniej rywalizacji na drugie i trzecie miejsce awansowali odpowiednio Jarek i Jędrek. Wywalczona wcześniej przewaga wystarczyła do utrzymania pierwszego miejsca Piotrowi. Gratulacje! 

Klasyfikacja generalna dostępna tu

Bardzo wszystkim dziękuję i do zobaczenia na następnych zajęciach! 

Piotr