Piotr broni tytuł!

Piotr obronił olbrzymią przewagę wywalczoną w klasyfikacji długofalowej i wygrał Puchar Lata Nauki Brydża. Co więcej, sztuka ta udała się sympatycznemu zawodnikowi już drugi raz pod rząd. Nic dziwnego, że po zakończeniu ceremonii rozdania nagród imiennik prowadzącego zajęcia nie mógł odgonić się od wielbicielek i dziennikarzy. Naszemu korespondentowi udało się utorować sobie drogę i zadać kilka pytań:
Reporter Nauki Brydża: Gratulacje! Powiedz jaki jest Twój przepis na sukces?
Piotr: Przede wszystkim frekwencja. Trzeba być na każdych zajęciach i walczyć o każdy punkcik w klasyfikacji. Ponad to przed każdymi zajęciami jest teoria, która pozwala mi z każdym tygodniem wchodzić na wyższy level.
RNB: Na drugim miejscu finiszowała Twoja Druga Połowa. To dobrze, czy źle?
Piotr: Cieszę się, że moja Droga Małżonka zakończyła rozgrywki na wysokim miejscu. Widać, że ciężka praca jaką wykonujemy wspólnie przynosi efekty.
RNB: Czy Twoi wielbiciele mogą spodziewać się obrony tytułu w klasyfikacji jesiennej?
Piotr: Powiem krótko: tak!
RNB: Dziękuję i trzymam za słowo.
Piotr: Dziękuję

Na najniższym stopniu podium rywalizację zakończył drugi Piotr, który zanotował olbrzymi awans wygrywając turniej finałowy. Drugie miejsce w turnieju dla Piotra z Hanką, a trzecie miejsce przypadło w udziale Gieniowi i Maciejowi. Gratulujemy.

Wyniki