Przejdź do treści

Madzia i Mateusz najlepsi w finale „Od Dwójki do Asa”!

  • przez

W dniu 11.02.2020 odbył się turniej zwieńczający kolejny kurs „Od dwójki do asa”. Ponownie emocji nie zabrakło, a walka o pierwsze turniejowe zwycięstwo toczyła się do samego końca!

Do turnieju przystąpiło dziewięć par, a bukmacherzy zgodnie obstawiali zwycięstwo tej, w której grał jeden z instruktorów. Doszło jednak do niespodzianki i po trofeum sięgnęła para mikstowa (dowód na to, że szansę na brydżowe sukcesy mają także Ci mający szczęście w miłości…) – czyli Madzia i Mateusz.

Mateusz średnio grający, Mateusz Mistrz, Madzia Mistrz i średnio grający Paweł

Na drugiej pozycji uplasowali się Filip i Sebastian

Mateusz, „Dobrze rozgrywam” Sebastian, „Dobrze bronię” Filip, adept brydża Paweł

, a na trzecim Małgosia i Iwona:

Mateusz, „Dobrze licytuję Iwona”, „Małgosia – mistrz Rozgrywki”, Paweł

Jedną z atrakcji turnieju były cieszące się niesłabnącą popularnością krówki, które stały się ważnym trofeum przyznawanym za udane zagrania oraz pocieszeniem dla tych, których najlepsze rozdania miały jeszcze nadejść. Obiecujemy, że krówki jeszcze się pojawią…

Kolejną sensację stanowiły pierniczki, które jednak nie miały wiele wspólnego ze świątecznym przysmakiem. Pierniczkami okazały się bowiem tablety, dzięki którym wyniki aktualizowane były na żywo. Także tutaj możemy zagwarantować, iż są one nieodłączną częścią organizowanych przez nas zawodów brydżowych.

Wydarzenie zakończyło się uroczystym rozdaniem pamiątkowych pucharów, które zostały wręczone przez jednego z najlepszych brydżystów w Polsce, wielokrotnego mistrza Europy i świata – Pawła Jassema. Na zakończenie wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie, upamiętniające pierwszą brydżową przygodę.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i widzimy się na kolejnych zajęciach!

A wyniki znajdują się na stronie.

Skontaktuj się z nami