Przejdź do treści

Krzysztof wygrał wszystko!

  • przez

W dniu 08.09.2020 został rozegrany turniej finału grupy Na-maxa. Wszyscy podeszli do tego bardzo poważnie, wszystkie kontry były celne. Najwyższym kontraktem mogli pochwalić się Hania z Robertem, który zagrali 7 kier już w pierwszym rozdaniu.

Trzecie miejsce w turnieju zajęli Hania i Robert. Mogli oni odczuwać lekki niedosyt, gdyż prowadzili przed ostatnią rundą.

Na drugim miejscu uplasowali się Jarek i ja. Po turnieju Jarek mi podziękował za grę. Zwrócił również uwagę na to, że gram coraz lepiej, jeszcze nie tak dobrze jak jego partner Piotr, ale widać, że się staram. Według Jarka zabrakło w naszej parze zaufanie, nie był on do końca pewny czy dobrze znam „kartkę”.

Pierwsze miejsce zajęli dwa Krzysztofy. Przyjęli oni bardzo dobrą taktykę, która polegała na graniu końcówek gdzie się da. Do tego nie wykonali żadnego blefu. Każdy kto zna Krzyśka wie, że każdym rozdaniu go korci.

Krzysztof & Krzysztof

Trzecie miejsce klasyfikacji generalnej zajął autor zdjęć do tej relacji Robert.

Drugie miejsce zajął Jarek (Posiadał taką samą liczbę punktów co pierwsze miejsce ale gorszy najlepszy wynik).

Pierwsze miejsce zajął Krzysztof, niestety ze zmęczenia pomyliłem Krzysztofów :/ Zwycięzcą okazał się Krzysztof J. W tym miejscu chciałem przeprosić za pomyłkę.

Dziękuję wszystkim za udział!

Ilya

Skontaktuj się z nami