Przejdź do treści

Grażyna i Bogdan wygrywają turniej kończący wakacyjny kurs „Od dwójki do Asa”!

  • przez

30 sierpnia 2020 roku miało miejsce zwieńczenie kolejnego kursu „Od dwójki do Asa”. Zawodnicy, którzy podczas wcześniejszych zajęć poznali od podstaw zasady brydża sportowego, przystąpili do pierwszego w swoim życiu turnieju. Zmaganiom towarzyszyło wiele emocji, a turniej obfitował w elementy zaskakujące dla uczestników.

Rywalizacja trwa w najlepsze

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o 18:30, a pierwsze emocje wzbudziło już losowanie par, w których grano później turniej. Wzmożonym zainteresowaniem od samego początku cieszyły się również tablety, które pojawiły się na każdym stoliku obok bidding boxów. Pojawiły się liczne teorie dotyczące ich zastosowania, a najciekawsza mówiła, że stanowią one nagrodę dla zwycięzców turnieju. Szybko jednak zawodnicy nauczyli się, jak z nich korzystać i dzięki temu zapisywać uzyskiwane wyniki.

Po wyczerpujących zmaganiach przy brydżowym stoliku można było ustalić zwycięzców. Nie obyło się bez prawdziwych sensacji. Na najniższym stopniu podium uplasowała się bowiem para złożona z najmłodszych uczestników: Maja i Piotrek. Drugie miejsce zajęła Maria i Alicja, a swoje pierwsze turniejowe zwycięstwo ma na koncie Grażyna i Bogdan!

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kontynuowania brydżowej przygody.

Zadowolone z sukcesów podium

Skontaktuj się z nami