Przejdź do treści

Finał kursu od 2 do Asa

Wydawać by się mogło, że poniedziałek 28 października to dzień wyjątkowy wyłącznie dla Szymona i Tadeusza. To właśnie oni obchodzą tego dnia imieniny. Nic bardziej mylnego, 28 października to wielkie święto dla 22 osób, które stanęły do rywalizacji w Wielkim Turnieju Kończącym kurs od 2 do Asa. 

Postronny brydżysta pewnie wzruszyłby ramionami, ot kolejny turniej na sześć stołów. Ale kto z Was, moi drodzy brydżowi przyjaciele, pamięta swój pierwszy raz… przy turniejowym stoliku? Mój, to Mistrzostwa Polski Młodzików w Szamotułach. Ach! Pamiętam ten stres, tę ekscytację, tę radość po wygraniu pierwszego szlema w trefle z kontrą!  

Nic więc dziwnego, że 28 października w gościnnym hotelu Korelu czuć było atmosferę niczym na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdy na dwa do zera z Niemcami trafił Mila. Taką samą radość zaprezentowali Grażyna i Sławek, gdy dowiedzieli się, że zajęli pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło  i Wojtkowi, a trzecie: Katarzynie i Gabrieli. Gratulacje! 

Serdecznie zapraszam na kontynuację kursu od dwójki do Asa, która odbędzie sie w tym samym miejscu (hotel Korel) i czasie (godzina 19.00). 

Wyniki turnieju

Piotr

[ngg src=”galleries” ids=”45″ display=”basic_thumbnail”]

Skontaktuj się z nami