Decydujące rozstrzygnięcia w grupie Checkback (środowej)

2 października Anno Domini dwa tysiące dziewiętnaście spotkaliśmy się w przytulnym hotelu Korel, by poznać najlepszą parę w grupie Checkback. Wśród faworytów autor upatrywał przede wszystkim sympatyczne Anki, które pomimo lekkiego planowanego spóźnienia na turniej, zostały dopuszczone do rywalizacji. 

W turnieju finałowym pierwsze miejsce zdobyła para: Ania (a nie mówiłem!) z Irkiem. Zwycięstwo tej dwój nie może być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż para specjalnie umówiła się 2h wcześniej, by przyzwyczaić się do murawy oraz podszlifować system. Drugie miejsce przypadło powracającej po przerwie Kasi oraz Markowi. Na najniższym stopniu podium finiszowały Anki. 

Olbrzymie gratulacje należą się zwycięzcy klasyfikacji generalnej – Wojtkowi. Drugie miejsce zajął Irek, który zdobył więcej punktów, ale jak wszyscy sympatycy naszych zmagań doskonale zdają sobie sprawę, decyduje najlepsze 10 wyników. Na trzecim miejscu podium ex aequo dwa Piotry. O tym, któremu przypadnie puchar zadecyduje tradycyjnie losowanie kart. 

Wyniki turnieju finałowego dostępne są tu, a klasyfikację generalną możecie znaleźć pod tym linkiem.