Przejdź do treści

Co to jest brydż?

Co sprawia, że tak wiele osób jest zafascynowanych grą w brydża? To możliwość doskonalenia umiejętności logicznego myślenia, połączona z aspektem towarzyskim tej gry. W brydża, w przeciwieństwie do wielu innych gier umysłowych, gra się parami, co zdecydowanie uatrakcyjnia zabawę. To co dla nas wydaje się oczywiste, może takie nie być dla naszego partnera. I już mamy kolejny temat do dyskusji w piątkowy wieczór. To dlatego brydż pochłonął nas tak bardzo – mamy tylko nadzieję, że dzięki nam, Państwo również wciągniecie się w tę grę.
Jak zaszczepiamy brydżowego bakcyla? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, iż aby skutecznie nauczyć drugą osobę grać w brydża, trzeba dać jej karty do ręki i jak najszybciej pozwolić grać. Dlatego stawiając swoje pierwsze kroki w brydżowym świecie nie będziesz musiał słuchać 2-godzinnego nudnego wykładu na temat zasad – podamy ich kilka, a na ich podstawie będziesz grał w coraz bardziej skomplikowane gry, które będą przybliżać nas do wspólnego celu – gry w brydża. W ten sposób w pełni zrozumiesz tajniki tej gry, dobrze się bawiąc.
Uczyć się Państwo będą pod okiem jednych z najlepszych brydżystów w Polsce, osób młodych i dynamicznych, które na koncie mają wiele medali Mistrzostw Polski oraz sukcesy międzynarodowe! Najwyższa jakość uczenia gwarantowana!

Dodaj komentarz

Skontaktuj się z nami