Przejdź do treści

Brydż od początku – kurs już w marcu

Nauka brydża serdecznie zaprasza na kolejny kurs „Od dwójki do Asa”. W ramach czterech zajęć, które odbywać się będą co tydzień, nauczymy Cię podstaw gry w brydża.

W naszej szkole zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, to dlatego, że każdy kurs dla początkujących jest dalej kontynuowany. Podobnie jak w nauce tańca, nauczymy Cię najpierw stawiać podstawowe kroki, później stawiać najpierw piętę potem palce, a na koniec tańczyć jak Patrick Swayze w Dirty Dancing.

Nasze zajęcia to nie tylko nauka, nauka i jeszcze raz nauka. To przede wszystkim wspaniała atmosfera, fantastyczni ludzie i zawsze uśmiechnięci prowadzący. Wszyscy razem trzy razy do roku jeździmy na wyjazdy integracyjne, gdzie spotykamy się z uczestnikami zajęć z Warszawy i Krakowa. Jeśli tylko będziesz mieć ochotę, możesz również zagrać w turniejach okazyjnych.

Cena: 220 zł
Terminy zajęć: 5 marca, 12 marca, 19 marca, 26 marca
Godzina: 18.00
Miejsce: Hotel Korel, 28 Czerwca 1956 r. 209 (na przeciwko HCP)

Promocja! Zabierz znajomego i zgarnijcie 100 zł zniżki! Przyjdźcie we dwoje na kurs brydża. Zabierz ze sobą znajomego, a razem zapłacicie za kurs 100 zł mniej!

Wypełnij formularz poniżej, by zapisać się na najbliższy kurs!

[wpforms id=”5774″ title=”false” description=”false”]

1 komentarz do “Brydż od początku – kurs już w marcu”

  1. Pingback: Wiosenne kursy brydża od podstaw - Do brydża mamy wszystko! Sklep Brydżowy -

Możliwość komentowania została wyłączona.

Skontaktuj się z nami