Ania Różańska graczem czerwca

W czerwcu kończyliśmy klasyfikacje wiosenne we wszystkich grupach. Dlatego, by zostać graczem miesiąca trzeba było wykazać się świetną formą szczególnie w turnieju finałowym. To nie przypadek, że na podium szóstego miesiąca roku znaleźli się dwaj zwycięzcy swoich grup oraz jeden zawodnik z drugiego miejsca.

Od czerwca zmieniliśmy też sposób wyłaniania najlepszego gracza. Chcieliśmy wyrównać wszystkim szanse, a w niektórych grupach zajęć było mniej niż w innych. Dlatego też zwycięzcą została osoba, która ma najlepszy stosunek zdobytych punktów, do maksymalnej liczby punktów do zdobycia w grupie. Trochę to skomplikowane i sami tego nie rozumiemy, ale na szczęście liczy to za nas komputer.

Ok, przechodzimy do rozstrzygnięć!

Najlepsza okazała się…

Ania Różańska – zwyciężczyni klasyfikacji wiosennej w grupie środowej – Korel. W czerwcu grała głównie ze swoim tatą i rodzinnie ogrywali wszystkich rywali.

Na drugim miejscu przydreptała…

Eliza Sagan! Zwyciężczyni klasyfikacji środowej w Pasteli. Zawsze uśmiechnięta i niezwykle utalentowana! Tak trzymać!

A trzecie miejsce zajął…

Krzysiek, czyli ten Pan z pucharem! Krzysiek wygrał turniej finałowy w grupie wtorkowej. Niestety, w klasyfikacji ogólnej wiosny zameldował się na drugim miejscu. Słynący z dokładnej analizy zawodnik mierzył się z rywalami grającymi najdłużej, poprzeczka zawieszona była więc bardzo wysoko.

Wielkie gratulacje!