Przejdź do treści

8 czerwca wracamy do gry na żywo w hotelu

Wszyscy tęskniliśmy za niepowtarzalną atmosferą towarzyszącą zmaganiom przy zielonym stoliku. „Powodzenia” wypowiedziane przez ulubionego partnera lub partnerkę przy wyłożeniu kiepskiego dziadka. „Dziękuję’, które mówimy powstrzymując łzy widząc, co też znowu kochany partner zmalował. Radość po wygraniu „częścióweczki” z kontrą. Trzy bez atu, cztery kier, sześć karo, siódemka trefl…

Wydaje mi się, że jednak najbardziej tęskniliście za przyjaciółmi poznanymi na zajęciach. Ilya mówił mi, że tęsknotę za swoimi kursantami topi w butelce bezalkoholowego 😊 Ala i Krystian (prowadzą zajęcia w Warszawie) wyjechali w trakcie pandemii w Bieszczady, by zminimalizować ryzyko zarażenia. Jednakże, tak się stęsknili za prowadzeniem zajęć, że próbowali nawet z dziczy prowadzić zajęcia w Internecie (tu na przeszkodzie stanął brak zasięgu).

8 czerwca zgodnie z zaleceniami rządu wracamy do zajęć na żywo w hotelu. Będziemy się starać sprostać Waszym oczekiwaniom związanymi z obecną sytuacją. Oprócz zwiększenia odległości pomiędzy stolikami, zrezygnujemy też ze zmian po rozegraniu kolejnej rundy.

8 czerwca wracamy na żywo!

Wracają praktycznie wszystkie grupy brydżowe. Gdyby ktoś z Was chciał brać udział w zajęciach, a nie był jeszcze zdecydowany na dołączenie do zajęć na żywo, to proponujemy zdalny udział w zajęciach. Czyli za pośrednictwem Internetu (kamery Internetowej, głośnika i mikrofonu) mógłbyś spotkać swoich znajomych z grupy, posłuchać wykładu ulubionego prowadzącego zajęcia, czy zagrać z nimi w karty. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą zajęć, to pisz na naszego maila: [email protected]

W dalszym ciągu będziemy prowadzić zajęcia w Online na dwóch poziomach zaawansowania. Grupy Internetowe będą spotykać się w czwartki o godzinie 18.30. Formuła pozostaje bez zmian: 30 minut wykładu, turniej na przygotowanych rozdaniach, a na koniec omówienie rozdań.
Możesz oczywiście chodzić zarówno „na żywo” i Online.

Do zobaczenia przy zielonym stoliku!

Piotr

Piotr Jassem

Skontaktuj się z nami