Przejdź do treści

Trzecie zajęcia

Na naszych trzecich zajęciach spotkaliśmy się w trochę mniejszym gronie. Pewnie to „zasługa” pięknej pogody, która się utrzymuje od jakiegoś czasu. Chociaż na przykład Krzysiek się pewnie nie zjawił, bo nie mógł znaleźć odpowiedniego garnituru na tą okazję:). Dla wszystkich nieobecnych materiały znajdują się obok, w dziale „materiały szkoleniowe”. Nie zdążyliśmy omówić ostatnich czterech slajdów, ale to właśnie od nich zaczniemy następne zajęcia.

 

Nieobecni w ostatnią środę dużo stracili – rozdanie, które graliśmy (przygotowane przez nas), mogliśmy potem obejrzeć na rzutniku. Dzięki temu mogliśmy od razu przeanalizować nasze błędy. A w końcu najlepiej się uczyć na własnych błędach! Postaramy się, aby te rozkłady znalazły się na stronie. Dla ambitniejszych umieszczę też rozdania, w których będzie można sprawdzić nabyte dotychczas umiejętności. Jestem ciekaw, czy komuś uda się je rozwiązać. Dużo praktyki może się przydać, aby zgarnąć ode mnie kolejnego drinka na następnych zajęciach!

 

Przypominam, że w najbliższą środę się nie spotykamy, bo cieszymy się długim weekendem. Mam nadzieję, że miło spędzicie tą tak długą przerwę od pracy!

[nggallery id=3]

Dodaj komentarz

Skontaktuj się z nami